O masážích

Královská masáž penisu 

Naše jedinečná Královská masáž penisu je to nejlepší z masáží co můžete vyzkoušet. Masérka je při masáži zcela nahá, erotická část tvoří většinu času masáže, masérka vás namasíruje i svým krásným poprsím - body to body, zakončení masáže je ručním vyvrcholením, kdy vás masérka po celou dobu masáže bude dráždit a tím oddalovat orgasmus. Na závěr si dopřejete s masérkou společnou sprchu. Tato masáž je opravdu nezapomenutelným erotickým zážitkem. Počet vyvrcholení u této masáže není omezen.

Můžete si zvolit pro vás ideální čas masáže, kdy se vám bude masérka intenzivně věnovat, včetně společné sprchy po masáži.

Klasická erotická masáž pro muže

Klasická erotická masáž je příjemnou kombinací intenzivní masáže celého těla zakončena ručním vyvrcholením, pokud hledáte intenzivní relaxační zážitek, je tato masáž pro vás tou pravou. Masérka je při masáži v kalhotkách. Tuto masáž si můžete zpestřit se dvěmi masérkami a vyzkoušet si jaké to je když o vás pečují dvě krásné ženy.

Olejová masáž tělo na tělo 

Masáž tělo na tělo se provádí nahřátým teplým olejem, masérka je při masáži nahá a masíruje vás celým tělem klouzavými pohyby jako při nuru masáži. Při této masáži si užijete sexy tělo našich masérek v dokonalé blízkosti. Masáž je zakončena ručním vyvrcholením. Pokud se chcete pomazlit je tato masáž pro vás dokonalou.

  • Na masáže používáme pouze kvalitní přírodní oleje, které jsou před masáží nahřáty a můžete si vybrat bezparfemace nebo s vůni levandule. Před masáží je povinností klienta se osprchovat. Zaručujeme zcela profesionální přístup našich školených masérek, které vás budou rády hýčkat.

 

  • Objednat se můžete telefonicky nebo sms zprávou. Prosím neprovádíme rezervace emailem.