Naše masérky

Andrea

Věk: 28 let

vlasy: červené

výška: 178cm

váha: 69 kg

prsa: 6

Jazyk: CZ, ENG  

Tantra masáž: NE

 

 

 

Jana

Věk: 26 let

vlasy: brunetka

výška: 167cm

váha: 45 kg

prsa: 2

jazyk: CZ, ENG  

Ahoj jsem Jana, v masážích jsem nová, ale i přesto se těším na nové zážitky, jsem velice citlivá a empatiká, zajímá mne práce se sexuální energií, masáže jsou i pro mě dokonalým relaxem a ráda toto nabídla i svým klientům. 

 

Anička

Věk: 31 let

vlasy: brunetka

výška: 175cm

váha: 59 kg

prsa: 3

Jazyk: CZ, ENG  

 

Miriam

Věk: 31 let

vlasy: brunetka

výška: 172 cm

váha: 61 kg

prsa: 3 

Jazyk: CZ, ENG 

Jsem profesionální masérkou již 10 let. Posledních 5let se věnuji sensualním a tantrickým masážím. Tento obor miluji, protože si myslím že pro každého jedince je relax a péče velmi důležitá jak pro fyzické tak i pro psychické zdraví. Jsme otevřená tématům i přáním. Mám individualní přístup, ale očekávám přístup s respektem. Těším se na nové zkušenosti :)

 

Vanesa

Věk: 23 let

vlasy: brunetka

výška: 166 cm

váha: 59 kg

prsa: 3

Jazyk: CZ, ENG  

Vždy milá a s pochopením ke klientům, to jsou mé přednosti, jsem komunikativní a mám ráda lidský kontakt, proto se vzdělávám i v oblasti tantry, mám již za sebou i kurzy, masíruji i ženy a páry a ráda vám nabídnu i tantra masáž.

Sandra

Věk: 29  let

vlasy: bruneta

výška: 175 cm

váha: 56kg

prsa: 2

Jazyk: CZ, ENG  

Káťa

Věk: 26 let

vlasy: blondýnka

výška: 176 cm

váha: 56 kg

prsa: 3

Jazyk: CZ, ENG

Tantra masáž: ANO 

Ahoj jsem Káta, certifikovaná masérka, vysoká blondýnka, masáže jsou mé hobby, ráda se dotýkám a pracuji energií. Studovala jsem tantru a její prvky přídávám do svých masáží. Provádím i masáž prostaty. Baví mě cestovaní. Mám ráda inteligentní muže co vědí co chtějí :-) . 

Míša

Věk: 30 let

vlasy: blondýnka 

výška: 165 cm

váha: 50 kg

vel.poprsí: 2 

jazyk : ČJ, Aj

Ahoj jsem Míša vždy milá a usměvavá, drobná blondýnka, miluji sport, kterému se věnuji na plno, mám ráda srandu a miluji cestování. Moje masáže jsou vždy plné erotiky a mazlení. Masáže jsou pro mě koníčkem, těším se na nové zážitky každý den :-)