O masážích

Tantrická masáž pro muže a ženy 75min, 90 min, 120 min

Masáž začíná úvodním rituálem ve stoje v sarongách, kde se klient naladí na samotnou masáž a pustí z hlavy starosti dne.
Následuje hýčkání v leže nejen za pomoci procítěných masážních tahů rukama, ale i za pomoci peříček, plyšových rukaviček a případně i jemného škrabkání či přikládání horkých ručníků na tělo.
Masáž přirození je delší a vyvrcholení se oddaluje za současného tantrického dýcháni tak, aby se dosáhlo hlubokého celotělního orgasmu. 
V tantře dochází k orgasmu z hlubokého uvolnění těla a mysli a vědomého procítění všech doteků. Tato masáž má nejen blahodárné účinky na mysl, ale i na tělo, při masáži dochází k harmonizaci čaker a rozproudění sexuální energie, což může pomoci vyřešit sexuální problémy. Tantra vás naučí vnímat své tělo, je to smyslná technika, která pomáhá v osobním rozvoji a dokáže zkvalitnit váš sexuální život. Každá z našich masérek je originální bytost a tím pádem i průběh každé masáže pro vás bude příjemným překvapením.

 

Královská masáž 30 min,45 min, 60 min, 90 min, 120 min

Naše jedinečná Královská masáž je to nejlepší z masáží co můžete vyzkoušet. Masérka je při masáži zcela nahá, erotická část tvoří většinu času masáže, masérka vás namasíruje i svým krásným poprsím - body to body, zakončení masáže je ručním vyvrcholením, kdy vás masérka po celou dobu masáže bude dráždit a tím oddalovat orgasmus. Na závěr si dopřejete s masérkou společnou sprchu. Tato masáž je opravdu nezapomenutelným erotickým zážitkem. Počet vyvrcholení u této masáže není omezen.

Můžete si zvolit pro vás ideální čas masáže, kdy se vám bude masérka intenzivně věnovat, včetně společné sprchy po masáži.

 

Klasická masáž pro muže a ženy 60 min

Klasická masáž je příjemnou kombinací intenzivní masáže celého těla zakončena ručním vyvrcholením, pokud hledáte intenzivní relaxační zážitek, je tato masáž pro vás tou pravou. Masérka je při masáži v kalhotkách. Tuto masáž si můžete zpestřit se dvěmi masérkami a vyzkoušet si jaké to je když o vás pečují dvě krásné ženy.

 

Olejová masáž tělo na tělo 30 min, 60 min, 90 min, 120 min, 180 min

Masáž tělo na tělo se provádí nahřátým teplým olejem, masérka je při masáži nahá a masíruje vás celým tělem klouzavými pohyby jako při nuru masáži. Při této masáži si užijete sexy tělo našich masérek v dokonalé blízkosti. Masáž je zakončena ručním vyvrcholením. Pokud se chcete pomazlit je tato masáž pro vás dokonalou.

  • Na masáže používáme pouze kvalitní přírodní oleje, které jsou před masáží nahřáty a můžete si vybrat bezparfemace nebo s vůni levandule. Před masáží je povinností klienta se osprchovat. Zaručujeme zcela profesionální přístup našich školených masérek, které vás budou rády hýčkat.

 

  • Objednat se můžete telefonicky nebo sms zprávou. Prosím neprovádíme rezervace emailem.